דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו
פורטל דרושים
חיפוש עבודה
מצא משרה בקלות
בחר תחום:
בחר התמחות:
איזור בארץ:
טקסט חופשי:
חיפוש עבודה בשוק תחרותי
שוק העבודה הוא תחרותי, ומדוע? פועלים עליו כוחות של היצע וביקוש: היקף המשרות הפנויות לעומת היקף מבקשי המשרה. תחרות בין איכות לכמות. תחרות בין זמנים של בני אדם – האפשרות להתפתח על חשבון שכירת שירותיהם וזמנם של אחרים. התחרות על המוחות המבריקים מצד המעסיקים, ועל המשרות הפנויות, בין אם בעבודות כלליות כמו מזכירות, ממשיך בעבודות השיווק כמו מכירות, וכלה במלחמה על מוחות של מדענים ואינטלקטואלים שלא יברחו מגבולות הארץ, אלא בכדי שכוחם ינוצל כאן. השוק תחרותי הן בקרב שכיר שבתהליך חיפוש עבודה, והן בקרב עצמאי. 
 
כיצד משפיע שוק העבודה התחרותי על חיפוש העבודה שלכם?
כדי למצוא עבודה מתאימה לאורך זמן או לאור הצרכים הרגעיים, עליכם להקדיש זמן ל"משחק המקדים". כך חשוב להתחיל מקורות החיים שזה כרטיס הביקור שלכם. קל מאוד לסנן על פי המילה הכתובה – קורות חיים שאינם רלבנטיים למשרה המבוקשת יסוננו. יש לשנות בכל פניה לביקוש עבודה את קורות החיים כך שיתאימו לעניין – וזה דורש עבודת מחקר בסיסית על המשרה ועל מקום העבודה. את קורות החיים ניתן לפרסם בתפוצת נאט"ו, וכל המרבה הרי זה משובח. לעומת זאת יש שיעדיפו למסור את פרטיהם האישיים ישירות לידיים הנכונות, וכך יש לעקוב באופן אישי תקופה מסוימת אחר מודעות שמוצעות לכם ולא כשאתם הצעתם את עצמכם קודם.

ריאיון העבודה
יש להגיע לכלל הבנה- במה החברה עוסקת? מהו המוטו של החברה? כמו אנשים עובדים בארגון, ואילו סניפים קיימים? קבלו מושג דרך חברת כוח האדם שהפנתה אתכם או עובד משאבי אנוש מה דרישות התפקיד ומה הוא כולל בשטח. כך תוכלו לבחור אם להגיע לראיון עבודה (בזמן שיכולתם להגיע לאחר) של עבודה שהיא מעט מעל לפופיק שלכם או להיפך.
 
קב?3 הצעו?מחיר:
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר


כל הזכויות שמורות לפורטל Jobix - פורטל הדרושים של ישראל! הפורטל שלנו משמש לכם כשער הראשי לחיפוש אחר המשרה הנחשקת ביותר עבורכם. בפורטל Jobix תמצאו מגוון מקיף של כלים אשר נועדו לעזור לכם במציאת המשרה המתאימה ביותר עבורכם, בין היתר תמצאו בפורטל: מגזין אינפורמטיבי מבית Jobix , אשר עוסק במכלול הנושאים הקשורים לחיפוש עבודה וכולל מאמרים, מדריכים וטיפים רבים, זירת סרטונים, זירת קורות חיים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או עניין שנוגע לפורטל ולחיפוש העבודה.

rolex replica sale replica watches sale rolex replica uk rolex replica sale louis vuitton replica