דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו
פורטל דרושים
חיפוש עבודה
מצא משרה בקלות
בחר תחום:
בחר התמחות:
איזור בארץ:
טקסט חופשי:
חיפוש עבודה אחרי צבא

שלוש שנות שירות חובה בצה"ל הוא דבר המחייב אותנו על פי חוק. אנחנו תורמים ונותנים מעצמנו למדינה בה אנו חיים ומבלים את שנות בגרותנו בין כותלי הממסד הצבאי. אך בתום התקופה המשמעותית הזו אנו יוצאים אל העולם הגדול בלי מסגרת ממשית ונדרשים להסתדר בכוחות עצמנו. אחד הדברים הראשונים שעלינו לדאוג להם הוא תעסוקה ופרנסה ואין לנו ברירה אלא להתחיל בתהליך של חיפוש עבודה אחרי צבא. טיול לחו"ל, לימודים ובילויים הם משהו שצריך לממן ועל כן מציאת עבודה מהירה הוא דבר שיש לדאוג לו ולהקדיש לו זמן ומחשבה לא מעטים.  

מעדיפים לעבוד
הגיל הצעיר של יוצאי צבא והניסיון המועט שיש להם אם בכלל בסוגי מקצועות ומלאכות כלשהן מהווה לא פעם מכשול עבור משוחררים טריים המחפשים להשתלב בשוק העבודה המקומי. רבים מהם בוחרים על כן בעבודה זמנית, כזו שאינה מחייבת התמקצעות או דורשת ותק כלשהו. ברמנים, שליחים, מלצרים, מוכרנים, מאבטחים וכדומה הם דוגמאות למקצועות כאלה, בהם התחלופה היא גדולה והשכר בהתאם. לא מדובר בחיפוש עבודה לטווח ארוך ולכן לא נדרשת התחייבות ברוב המקרים ולא ידע מקדים שימנע את ההעסקה. נוסף על כך קיימת אפשרות העבודה המועדפת לחיילים משוחררים, המונהגת על ידי המדינה וקובעת כי במקצועות מסוימים (תדלוק, מלונאות, אבטחה ועוד) תינתן הקלה בתנאי הקבלה של המשוחרר הטרי ובנוסף ישולם לו סכום בונוס בעבור עבודתו לכשתעבור תקופת זמן של מספר חודשים.

קורות חיים
מציאת עבודה טובה תלויה פעמים רבות גם באופן בו מוצג העבר התעסוקתי של המחפש. דבר זה נכון לכל גיל ובמיוחד לגיל הצעיר של אחרי השחרור בו הניסיון התעסוקתי הוא לא רב. על כן חשוב להשקיע מחשבה בכתיבת קורות החיים ולעשות זאת באופן מקצועי וראוי שישמש ככרטיס ביקור טוב אצל המעסיקים השונים. ניתן להתייעץ בעניין זה עם מומחים מתחום הייעוץ המקצועי ולמצוא הכוונה גם באתרי האינטרנט השונים ובפורטלים שונים ברחבי הרשת.

המאמר בחסות ליסינג יד שנייה , ביטוח נסיעות ותיק השקעות

 
קב?3 הצעו?מחיר:
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר


כל הזכויות שמורות לפורטל Jobix - פורטל הדרושים של ישראל! הפורטל שלנו משמש לכם כשער הראשי לחיפוש אחר המשרה הנחשקת ביותר עבורכם. בפורטל Jobix תמצאו מגוון מקיף של כלים אשר נועדו לעזור לכם במציאת המשרה המתאימה ביותר עבורכם, בין היתר תמצאו בפורטל: מגזין אינפורמטיבי מבית Jobix , אשר עוסק במכלול הנושאים הקשורים לחיפוש עבודה וכולל מאמרים, מדריכים וטיפים רבים, זירת סרטונים, זירת קורות חיים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או עניין שנוגע לפורטל ולחיפוש העבודה.

rolex replica sale replica watches sale rolex replica uk rolex replica sale louis vuitton replica