דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו
פורטל דרושים
חיפוש עבודה
מצא משרה בקלות
בחר תחום:
בחר התמחות:
איזור בארץ:
טקסט חופשי:
חיפוש עבודה לאחר פיטורין
יסודות ההצלחה בריאיון עבודה טמונים במידה רבה לא רק בהישגים המפוארים של המועמד, אלא גם באופן הופעתו והרושם הראשוני שנקלט על ידי המראיינים. יכול להיות שהפיטורין קרו בעקבות גורם שטמון בכם – בין אם אתם יודעים מה הוא ואיך לשלוט בו, ובין אם לא – יכול להיות שאותו גורם לפיטורין יכול להיות הגורם להצלחה שלך במקום העבודה הבא, אולם ברוב המקרים מדובר בעבירה על המוסכמות הקיימות או שיקול דעת (אובייקטיבי או סובייקטיבי ככל שיהיה) של המעביד לגביכם. תוכלו לנצל את הפיטורין כ"נקודת קפיצה" שתוכל לתרום לקידום עם הקבלה למשרה הבאה שלכם.

כמה טיפים לאחר פיטורין ולפני ריאיון עבודה
קודם כל – "מכל מלמדיי השכלתי". נצלו את המעמד לשמוע את האמת בפנים, מה הבעיה שגרמה להביא לפיטורין, מהן הנקודות בהן תוכלו להשתפר, ומה הנקודות הבולטות ביותר בכם. אלו יכולות להיות הערך המוסף שלכם בעבודה הבאה, ויש מקום להוסיף אותן לקורות החיים. ציינו את ההצלחות שלכם: פרויקטים שליוויתם או הצלחתם לקדם, ממליצים איתם עבדתם. אתם אחראיים למה שיעבור באותו הצינור של קורות החיים. תנו לאדם קרוב לקרוא את קורות החיים שלכם, הוא יוכל לתרום לכם בוודאי להוסיף דבר מה ששכחתם. פניה באופן יזום למעסיק יכולה להגדיל את הסיכוי לקבלתכם, ובינתיים? נסו להעריך את הזמן שהתפנה לכם פתאום ולהשקיע קצת גם בהנאות החיים...

חיפוש עבודה דרך האינטרנט
לחיפוש עבודה דרך הרשת יש את היתרונות והחסרונות שלו, הן למעביד והן למחפש העבודה. העניין הוא שכך המועמדים נחשפים לטווח רחב יותר של מודעות דרושים. ניתן לגשש לגבי משרות עתידיות גם בזמן שאתם עדיין עובדים ובתקופת הפיטורין. זכרו, כי המעסיקים מגששים אחר עובדיהם גם דרך רשתות חברתיות כאלו ואחרות – ולכן רצוי שלא לפרסם הודעות נאצה מסגירות על הבוס הקודם או מקום העבודה.
 
קב?3 הצעו?מחיר:
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר


כל הזכויות שמורות לפורטל Jobix - פורטל הדרושים של ישראל! הפורטל שלנו משמש לכם כשער הראשי לחיפוש אחר המשרה הנחשקת ביותר עבורכם. בפורטל Jobix תמצאו מגוון מקיף של כלים אשר נועדו לעזור לכם במציאת המשרה המתאימה ביותר עבורכם, בין היתר תמצאו בפורטל: מגזין אינפורמטיבי מבית Jobix , אשר עוסק במכלול הנושאים הקשורים לחיפוש עבודה וכולל מאמרים, מדריכים וטיפים רבים, זירת סרטונים, זירת קורות חיים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או עניין שנוגע לפורטל ולחיפוש העבודה.

rolex replica sale replica watches sale rolex replica uk rolex replica sale louis vuitton replica