דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו
פורטל דרושים
חיפוש עבודה
מצא משרה בקלות
בחר תחום:
בחר התמחות:
איזור בארץ:
טקסט חופשי:
חיפוש עבודה בתחום הרפואה

מרפאות פרטיות כמרפאות ציבוריות מחפשות באופן תמידי כוח אדם בתחומי הרפואה והמזור, אשר יש להם את ההסמכה המיוחדת לטיפול. בעבר, מקצועות הרפואה נחשבו ליוקרתיים תודות לסכומי עתק שרופאים בכירים או רופאים מנתחים מרוויחים, אולם אין זה סוד שתנאי התעסוקה משתנים על פי דרגת הותק במקצוע והדרגה, ואלו המתחילים במשרות הבסיסיות ביותר עלולים להיתקל גם במשכורות מינימום ובקבלת הערך המוסף שבטיפול בחיות או בבני אדם. ישנם תחומי רפואה נרחבים – בין אם זו רפואה ישירה או מקצועות עקיפים לרפואה (כמו למשל מכשור רפואי, הנדסה ביו רפואית, פרמצבטיקה ועוד).

אילו מקצועות כולל תחום הרפואה?
מקצועות הרפואה בלתי מסתיימים, כל עוד התחום מתפתח בעקבות טכנולוגיות חדשות שמוחדרות לתחום, תרופות דומות ותרופות חדשות שנכנסות לשוק הרפואה, ושילוב מקצועות חדשים שמתבזרים גם לתחום זה, כמו למשל "ליצנות רפואית", מקצועות שיקום למיניהם, פיזיותרפיה, רפואה משלימה, מזכירות רפואית ועוד. ישנם מקצועות נוספים שקשורים באופן ישיר או עקיף עם מדעי הרפואה, כמו למשל אחים ואחיות, וטרינרים ועוזרי וטרינרים, מכירת ציוד רפואי ותועמלנות רפואית, סייעת, מקצועות סיעודיים שונים, תזונאים, שיקום וכדומה. על מנת להציע את השירותים בתחום המקצועי שבו אדם הוכשר, יוכל לפנות ישירות למוסד הטיפולי בו הוא מעוניין לעבוד ולמצוא תקן לעובד בתחומו, כמו גם לבחור הצעות עבודה בתוך תהליך חיפוש עבודה באמצעות האינטרנט.

סוגי המשרות לתחום הרפואה
סוגי המשרות משתנים ויכולים להגיע בוריאציות שונות בהתאם למקצוע ולשעות פתיחת המוסד הרפואי. רוב העבודות מול קהל דורשות עבודה סביב השעון, אולם מצד שני- יש לבדוק אם תנאי ההעסקה עונים על הנדרש בחוק ומאפשרים מנוחה ראויה למי שאמור לעסוק בבריאותם של אנשים אחרים, כאשר לעתים אף חייהם תלויים על כף מאזניים זו.

 
קב?3 הצעו?מחיר:
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר


כל הזכויות שמורות לפורטל Jobix - פורטל הדרושים של ישראל! הפורטל שלנו משמש לכם כשער הראשי לחיפוש אחר המשרה הנחשקת ביותר עבורכם. בפורטל Jobix תמצאו מגוון מקיף של כלים אשר נועדו לעזור לכם במציאת המשרה המתאימה ביותר עבורכם, בין היתר תמצאו בפורטל: מגזין אינפורמטיבי מבית Jobix , אשר עוסק במכלול הנושאים הקשורים לחיפוש עבודה וכולל מאמרים, מדריכים וטיפים רבים, זירת סרטונים, זירת קורות חיים ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או עניין שנוגע לפורטל ולחיפוש העבודה.

rolex replica sale replica watches sale rolex replica uk rolex replica sale louis vuitton replica